Kim jesteśmy

Wiedza i poradyCodziennie pracujemy nad informacjami i poradami, które przeznaczone są dla osób dbających o zdrowie, pragnących zdobywać naukowo uzasadnione informacje medyczne oraz chcących połączyć zalety medycyny konwencjonalnej z alternatywną.

Gotowe receptyW artykułach poruszamy ważne kwestie, takie jak działanie suplementów, witamin i minerałów w celu zapobiegania chorobom i ich leczenia, podajemy szczegółowe, często wzięte z życia codziennego, informacje o zastosowaniu, dozowaniu i dostępności różnorodnych środków i metod leczniczych.

Instrukcje do samodzielnego zastosowaniaSkupiamy się na tym, co każdy chory i pasjonat zdrowia może zrobić samodzielnie, aby pomóc sobie w chorobie oraz poprawić komfort życia swojego i swoich bliskich.

EksperciNasi eksperci to zespół autorów i specjalistów, składający się z uznanych lekarzy, naukowców ds. żywienia i biologii człowieka, a także naturopatów i praktyków medycyny alternatywnej, gwarantujący niezawodność przekazywanych informacji. Dzięki nim możesz zapobiegać chorobom, przedłużać swoje życie i w zaawansowanym wieku cieszyć się zdrowiem lepszej jakości.

Co Tobie dajemy?

  • Codziennie aktualizowane teksty i aktualności dostępne na stronie www.zdrowiewpraktyce.pl
  • Cotygodniowe bezpłatne elettery wprost do Twojej skrzynki mailowej
  • Unikalne miesięczniki pełne eksperckich i praktycznych treści
  • Specjalistyczne ebooki dostępne w Centrum pobierania
  • Przystępne książki i poradniki pisane specjalnie dla chorych, ich opiekunów i fascynatów zdrowia
  • Instruktaże video i webinaria, w których porady udzielane są wprost przez lekarzy i praktyków medycyny konwencjonalnej i alternatywnej

Zdwrowiewpraktyce.pl jest częścią spółki Wiedza i Praktyka, jednego z największych wydawców branżowych w Polsce. Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj.

Nasi autorzy

Więcej Artykułów

wiper-pixel