Wybierzcie się na erotyczny jarmark bożonarodzeniowy

Wybierzcie się na erotyczny jarmark bożonarodzeniowy

Johanna Müller

28 listopada 2018

Wyjście na jarmark bożonarodzeniowy jest nieodłącznym elementem tych świąt. A co myślicie o tym, aby w czasie adwentu wybrać się na bardzo szczególny jarmark? Takie jarmarki są nie tylko pełne namysłu, ale również bardzo zmysłowe.

Wybierzcie się na erotyczny jarmark bożonarodzeniowy

Erotyczna porada miesiąca

Santa Pauli w Hamburgu – najbardziej nietypowy jarmark bożonarodzeniowy

Dokąd powinna wybrać się para, jeśli nie na jarmark w hamburskiej dzielnicy Kiez? Tutaj granica pomiędzy konwencjonalnymi tradycjami bożonarodzeniowymi a frywolnym życiem dzielnicy czerwonych latarni zaciera się. Znajdziecie tutaj drewniane zabawki o jednoznacznych formach oraz erotyczne prezenty, jak również przytulne miejsca do siedzenia i pobudzające napoje wyskokowe. W takim miejscu można się doskonale rozgrzać. Kto lubi, może czerpać erotyczne inspiracje w świątecznie przystrojonym namiocie burleski i striptizu (dla pań i dla panów).

Różowy jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie, Monahium i Kolonii

Gejowskie i lesbijskie jarmarki bożonarodzeniowe można spotkać wielu większych miastach na zachodzie, np. Pink Christmas w Monachium, Christmas Avenue w Kolonii czy Winterpride w Berlinie. Na jarmarkach tych mile widziane są nie tylko osoby homoseksualne, ale również heteroseksualne pary. Atmosfera jest przyjacielska i bezpośrednia, oferta produktów przyprawia o zawrót głowy.

Tydzień przytulania w erotycznym hotelu

Kto nie lubi spacerować po jarmarkach bożonarodzeniowych, może wybrać się na zimowy weekend do hotelu dla dorosłych. Hotele specjalizujące się w takich ofertach mają grzesznie doskonałe pomysły i inspiracje, dzięki którym bez trudu wzniecają erotyczny ogień. Pokoje urządzone są w taki sposób, by uskrzydlać waszą erotyczną fantazję. Istnieje również wiele dodatkowych ofert, takich jak erotyczne sesje zdjęciowe, seksowne akcesoria czy zabawki i erotyczne place zabaw dla dwojga. O nic się nie martwcie: hotele takie w żadnym wypadku nie cieszą się nieciekawą opinią. To bardzo stylowe obiekty, w których nacisk po prostu został położony na romantyczny i zmysłowy wystrój.

Moja porada lekarska

Moja porada

Oferty znajdziecie w Internecie, wpisując przez przeglądarkę takie pojęcie jak „hotel erotyczny” czy „hotel dla dorosłych”.

Podobne Artykuły

Więcej Artykułów